Całodobowo: 58 621 14 24

MENU

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
122 entries.
Joanna Krawczyk napisał/a 27 czerwca 2014:
Z całego serca bardzo dziękuję pracownikom Zakładu Pogrzebowego ORSZAK za profesjonalną, pełną szacunku obsługę uroczystości pogrzebowej mojego Taty. Ceremonia była zorganizowana na najwyższym poziomie, z całym szacunkiem dla zmarłego i żałobnikow. PROFESJONALIZM, SZACUNEK I CZŁOWIECZEŃSTWO to wszystko tutaj było. Z czystym sumieniem moge polecić Wasze usługi. Jeszcze raz dziękuję !
P.S. napisał/a 19 czerwca 2014:
Serdecznie dziękujemy za profesjonalną usługę pogrzebową, zakładowi "ORSZAK" z Gdyni. Naprawdę firma godna polecenia.
rodzina napisał/a 5 maja 2014:
profesjonalnie i elegancko. Ceremonia na wysokim poziomie. W tych trudnych chwilach jest to szczególnie ważne.Sprawnie i profesjonalnie.
rodzina napisał/a 25 marca 2014:
Dziekuje serdecznie wszystkim pracownikom zakladu pogrzebowego ORSZAK za piekne przygotowanie ceremoni pogrzebowej naszego dziadka wszystko dopiete na ostatni guzik z calego serca plyna podziekowania i wdziecznosc jak najbardziej polecam
Leon Marcinkowski napisał/a 11 marca 2014:
Najlepsza firma którą znam z pogrzebowych
KARINA I WIESLAW napisał/a 28 stycznia 2014:
Podziekowanie dla wszystkich pracowników firmy ORSZAK biorących udział w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej mojego taty Bronisława Mazurka. Dziekujemy z całego serca
Maciej Sowinski napisał/a 23 września 2013:
Jeżeli stwierdzę iż jest to najlepszy zakład pogrzebowy w Polsce, nie będzie to przesadą. Byłem na kilku pogrzebach w swoim życiu ale takiej ceremonii nie wiedziałem nigdzie. Dodatkowo karawan... Całość była jak z filmu każdy szczegół. Takiego pożegnania życzę każdemu!!!
Rodzina Biri napisał/a 17 sierpnia 2013:
Chciałam serdecznie podziekowac za tak piekne przygotowanie pogrzebu wszystko bylo pieknie panowie z zakladu pogrzebowego orszak naprawde sa wspaniali wszystko zgrane jak najbardziej polecam.
A.Kaczmarczyk napisał/a 14 lipca 2013:
Bardzo dziekuje panom z zakladu pogrzebowego orszak za przepiekna ceremonie pogrzebowa mojej Cioci. Pani w biurze za mile podejscie i pomoc w ustaleniu szczegolow pochowku, za piekne kwiaty, oprawe muzyczna i przemowienia. Za postawe panow odprowadzajacych moja Ciocie na miejsce spoczynku. Dziekuje.
Bartosz Kamiński napisał/a 10 lipca 2013:
Zazwyczaj podchodzę sceptycznie do opinii wyrażanych w sieci, ale tym razem mogę potwierdzić każde napisane tu słowo. Organizacja ceremonii pogrzebowej mojego dziadka stała na najwyższym poziomie, a o oprawie wszyscy uczestnicy wyrażali się w samych superlatywach. Pragnę tą drogą jeszcze raz serdecznie podziękować i polecić wszystkim usługi Zakładu Pogrzebowego "Orszak".
Rutkowski napisał/a 9 lipca 2013:
Pełen profesjonalizm, punktualność, wyczucie i takt. Tak najkrócej mogę scharakteryzować Zakład Pogrzebowy "Orszak". Z podziękowaniami.
Uczestniczka napisał/a 24 czerwca 2013:
Uczestniczylam dzis w pozegnaniu znajomej. Pieknie, profesjonalnie przygotowana oprawa...
rodzina napisał/a 8 maja 2013:
Dziekujemy za profesjonalne podejscie i bardzo ladna obsluge naprawde jestescie najlepsi w tym co robicie a panowie wiedza co robia a samochod Rolls Royce mowi sam za siebie chyba nie ma lepszego zakladu pogrzebowego od was POLECAM
Adam Norman napisał/a 10 grudnia 2012:
Wszystko w porzadku. Dziękuję
Joanna Zabłocka , Barbara Szostak napisał/a 20 października 2012:
Chciałyśmy bardzo serdecznie podziękować firmie " ORSZAK " za przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszej Kochanej Mamy (Aniela Kusa).Odejście najbliższej osoby jest szczególnie przykre i jest to duży szok dla każdego z nas. Jesteśmy wdzięczne za profesjonalizm, cierpliwość doradztwo w ciężkiej chwili . Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom za takt piękną oprawę ceremonii.
Justyna Mazurek napisał/a 9 października 2012:
Razem z Tatą chcemy złożyć szczere podziękowanie za ceremonię pogrzebu Mamy z dnia 05.10.2012
Renata Piotrowska/Stokarska/ napisał/a 29 września 2012:
Serdecznie dziekuje w imieniu Mamy, Siostry i swoim za wspaniala obsluge i przepieknie zorganizowany pogrzeb mojego najukochanszego Taty. Brakuje mi slow zachwytu, jestesmy pod wielkim wrazeniem, profesjonalizm. Nie spotkalismy sie z takim szacunkiem okazanym przez firme ORSZAK do Zmarlego jak i Jego rodziny, w tych trudnych dla nas chwilach. Dziekujemy Wam za wszystko.
Elzbieta Blanda napisał/a 20 września 2012:
Dzienkuje wam za wszystko, kocham was.
Krystyna Raeppa napisał/a 14 września 2012:
Serdecznie dziękuję dla całej firmy Orszak za piękna i sprawną ceremonię pogrzebową mojego kochanego męza Jerzego Rz ,Firma godna polecenia ... Z całego serca dziękuję
Małgorzata Kubzdyl napisał/a 5 sierpnia 2012:
Serdeczne podziękowania dla całej firmy,za tak piękną oprawe ceremonii pogrzebowej naszej kochanej mamusi.Wszystko na najwyższym poziomie.Firma godna polecenia