Całodobowo: 58 621 14 24

MENU

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
Ilość opinii: 112
Rutkowski napisał/a 9 lipca 2013:
Pełen profesjonalizm, punktualność, wyczucie i takt. Tak najkrócej mogę scharakteryzować Zakład Pogrzebowy "Orszak". Z podziękowaniami.
Uczestniczka napisał/a 24 czerwca 2013:
Uczestniczylam dzis w pozegnaniu znajomej. Pieknie, profesjonalnie przygotowana oprawa...
rodzina napisał/a 8 maja 2013:
Dziekujemy za profesjonalne podejscie i bardzo ladna obsluge naprawde jestescie najlepsi w tym co robicie a panowie wiedza co robia a samochod Rolls Royce mowi sam za siebie chyba nie ma lepszego zakladu pogrzebowego od was POLECAM
Adam Norman napisał/a 10 grudnia 2012:
Wszystko w porzadku. Dziękuję
Joanna Zabłocka , Barbara Szostak napisał/a 20 października 2012:
Chciałyśmy bardzo serdecznie podziękować firmie " ORSZAK " za przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszej Kochanej Mamy (Aniela Kusa).Odejście najbliższej osoby jest szczególnie przykre i jest to duży szok dla każdego z nas. Jesteśmy wdzięczne za profesjonalizm, cierpliwość doradztwo w ciężkiej chwili . Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom za takt piękną oprawę ceremonii.
Justyna Mazurek napisał/a 9 października 2012:
Razem z Tatą chcemy złożyć szczere podziękowanie za ceremonię pogrzebu Mamy z dnia 05.10.2012
Renata Piotrowska/Stokarska/ napisał/a 29 września 2012:
Serdecznie dziekuje w imieniu Mamy, Siostry i swoim za wspaniala obsluge i przepieknie zorganizowany pogrzeb mojego najukochanszego Taty. Brakuje mi slow zachwytu, jestesmy pod wielkim wrazeniem, profesjonalizm. Nie spotkalismy sie z takim szacunkiem okazanym przez firme ORSZAK do Zmarlego jak i Jego rodziny, w tych trudnych dla nas chwilach. Dziekujemy Wam za wszystko.
Elzbieta Blanda napisał/a 20 września 2012:
Dzienkuje wam za wszystko, kocham was.
Krystyna Raeppa napisał/a 14 września 2012:
Serdecznie dziękuję dla całej firmy Orszak za piękna i sprawną ceremonię pogrzebową mojego kochanego męza Jerzego Rz ,Firma godna polecenia ... Z całego serca dziękuję
Małgorzata Kubzdyl napisał/a 5 sierpnia 2012:
Serdeczne podziękowania dla całej firmy,za tak piękną oprawe ceremonii pogrzebowej naszej kochanej mamusi.Wszystko na najwyższym poziomie.Firma godna polecenia
Rodzina K. Mądry - Dąbrowskiego napisał/a 9 lipca 2012:
Dziekujemy za profesjonalną obsługę pogrzebu. Wszystko było na czas, właściwie zrobione. Firma wykazuje sie wielkim zrozumieniem i elastycznoscia wobec rodziny a przy tym jest słowna, rzetelna i uczciwa. Dziękujemy z całego serca.
Barbara napisał/a 15 maja 2012:
Wysoka kultura , powaga i profesjonalizm. Dziękujemy!
wojtek pohl napisał/a 13 kwietnia 2012:
Wysoka kultura obsługi , elastyczność i sprawność to najważniejsze zalety firmy Orszak. Mimo kilku zmian i różnych "koncepcji" firma ze zrozumieniem i profesjonalizmem realizuje życzenia odnośnie pogrzebu. Dziękuje.
Stefan Mroczek napisał/a 28 lutego 2012:
Dziekujemy za śliczną obsługę pogrzebu inne firmy mogą się schować szczególnie ta obok państwowa polecamy ORSZAK
Krzysztof z rodziną. napisał/a 29 stycznia 2012:
Serdeczne podziękowanie za odprowadzenie mojego Taty składam w imieniu swoim i mamy. Podziękowaniem niech będą słowa kuzyna: Krzysiu ale na takim pogrzebie jeszcze nie byłem. Jeszcze raz dziękuję.
A. M. Grzegorczyk napisał/a 11 stycznia 2012:
Serdecznie dziękujemy za pomoc, doskonałą organizację i przepiękną oprawę ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Mamy. Orszak to firma godna polecenia.
Marta Olesiak napisał/a 7 stycznia 2012:
Serdeczne podziękowania za fachową i kompleksową obsługę oraz elastyczność w przygotowaniach pogrzebowych. Składa wnuczka zmarłego P. J. Badziong
Aleksandra Żyłkowska napisał/a 1 października 2011:
Wszyscy uczestnicy pogrzebu mówili, że na takim pogrzebie jeszcze nie byli. Organizacja, ubiór pracowników, cała oprawa - na najwyższym poziomie, do tego dyskretne zachowanie i przepięknie poukładane kwiaty. Dziękujemy
Daria napisał/a 25 września 2011:
We wrześniu odszedł mój dziadek, wybraliśmy zakład pogrzebowy Orszak i to był bardzo dobry wybór. Zakład wszystko dobrze załatwił w sprawach pogrzebowych, także o nic nie trzeba się martwić.Panowie są bardzo uprzejmi i pomocni. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję.
magda napisał/a 26 sierpnia 2011:
Nie mam słów ,po prostu super.Serdecznie Wam dziękujemy za wszystko za pomoc rade i okazane nam dobrodziejstwo!szczególnie dziekujemy Panom ktorzy przyjechali po Tate.. dziekujemy za Wasz pelen szacunek.