Całodobowo: 58 621 14 24

MENU

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
Ilość opinii: 117
A. M. Grzegorczyk napisał/a 11 stycznia 2012:
Serdecznie dziękujemy za pomoc, doskonałą organizację i przepiękną oprawę ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Mamy. Orszak to firma godna polecenia.
Marta Olesiak napisał/a 7 stycznia 2012:
Serdeczne podziękowania za fachową i kompleksową obsługę oraz elastyczność w przygotowaniach pogrzebowych. Składa wnuczka zmarłego P. J. Badziong
Aleksandra Żyłkowska napisał/a 1 października 2011:
Wszyscy uczestnicy pogrzebu mówili, że na takim pogrzebie jeszcze nie byli. Organizacja, ubiór pracowników, cała oprawa - na najwyższym poziomie, do tego dyskretne zachowanie i przepięknie poukładane kwiaty. Dziękujemy
Daria napisał/a 25 września 2011:
We wrześniu odszedł mój dziadek, wybraliśmy zakład pogrzebowy Orszak i to był bardzo dobry wybór. Zakład wszystko dobrze załatwił w sprawach pogrzebowych, także o nic nie trzeba się martwić.Panowie są bardzo uprzejmi i pomocni. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję.
magda napisał/a 26 sierpnia 2011:
Nie mam słów ,po prostu super.Serdecznie Wam dziękujemy za wszystko za pomoc rade i okazane nam dobrodziejstwo!szczególnie dziekujemy Panom ktorzy przyjechali po Tate.. dziekujemy za Wasz pelen szacunek.
Anna Krause napisał/a 8 czerwca 2011:
Korzystałam z usług pogrzebowych Orszak , we wrześniu 2010 roku! Chowałam syna na cmentarzu w Kacku, byłam bardzo zadowolona z ich przygotowania do pożegnania bliskiej mi osoby , która w tych ciężkich chwilach potrafiła rodzinie wszystko załatwić bez żadnych moich zmartwień. Tak ciężkiej dla mnie chwili. Dziękujemy całej obsłudze Orszaku i polecam ich gorąco!
Alina Miśniakiewicz z Gdyni napisał/a 11 maja 2011:
Niestety korzystałam z Ich usług we Wrześniu 2010 roku. Dziękuję Pani, która tam pracuje, oraz reszcie zespołu. Jestem wdzięczna za podejście i cierpliwość. Zakrzewski się do Nich nie umywa. Niestety mam porównanie i stwierdzam, że Zakrzewski widzi w człowieku tylko kasę. Nie to co Orszak, tam czułam, że mi współczują i chcą pomóc jak tylko mogą. Jeżeli kiedyś będę musiała korzystać z usług zakładu pogrzebowego to na pewno wybiorę firmę "ORSZAK". Jeżeli w tych trudnych chwilach nie chcecie czuć się jeszcze gorzej wybierzcie Zakład pogrzebowy ORSZAK. Jeszcze raz Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Paweł Pliszka napisał/a 26 kwietnia 2011:
Odejście najbliższej osoby to wielki szok i przykre doświadczenie Nawet gdy metryka zmarłej wskazuje prawie 92 lata a rozum mówi nam iż jest to nieodzowne. Będąc, w tak ciężkiej chwili, pod wrażeniem taktu, jaki od zabrania zwłok , na każdym kroku, towarzyszył ceremonii pogrzebowej, składam serdeczne podziękowania. Oprawa uroczystości i dbałość o detale daje poczucie pełnego profesjonalizm ale i wyjątkowości tej ceremonii. Wszystkim tym którzy czytają zamieszczone tu opinie i szukają pomocy w organizacji godnej ceremonii pogrzebowej pragnę powiedzieć że moje doświadczenia wskazuję iż wybierając firmę Orszak dokonają dobrego wyboru. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy
Isabella Potracki napisał/a 29 marca 2011:
Bardzo dziekuje firmie ORSZAK za profesjonalnie ,godnie i z powaga przygotowana uroczystosc pogrzebowa mojego TATY na cmentarzu w Redzie.Za szybkie zalatwienie transportu i wszelkich formalnosci urzedowych w Hamburgu,co w tak trudnych dla nas chwilach bylo wielka pomoca.Gorace podziekowania dla calej obslugi za wybitny profesjonalizm,punktualnosc,takt i rzetelnosc,za nadanieceremonii pieknej,eleganckiej oprawy.Dobrze,ze zaufalam Panstwa firmie!!!Ja i cala moja rodzina dziekujemy i polecamy firme ORSZAK,ktora sprawdzila sie w tak trudnej zyciowej sytuacji.
Malgorzata Leak napisał/a 26 marca 2011:
Dziekuje za zorganizowanie pieknego pogrzebu mojemu Tacie w dniu 12.03.2011,profesjonalnie,z duza kultura,piekne wience,piekna trabka..
Marcin Sas napisał/a 24 marca 2011:
23.03.2011 UCESTNICZYŁEM W PORZEBI PROADZONĄ PRZESTĄ FIRME ORGANIZACYJNIE FIRMA SUPER BYŁA
BEATA BALCEREK napisał/a 24 marca 2011:
W DNIU WCZORAJSZYM BRAŁAM UDZIAŁ W POGRZEBIE NASZEGO KOLĘGI PROWADZONĄ PRZEZ PAŃSTWA FIRMĘ .BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO.
Piotr Marian Filip Karpeta napisał/a 11 marca 2011:
Niezła ta strona zakładu pogrzebowego:) Pozdrawiam całą waszą firmę i zapewniam w modlitwie o was!
Magdalena Szczodrowska napisał/a 6 lutego 2011:
Dnia 03,02,11 pochowałam mojego cudownego teścia. Wraz z rodziną chciałabym podziękować za profesjonalne przygotowanie ceremonii która wyglądała zjawiskowo i była godna mojego taty. Bardzo Dziękujemy
Anna Maria Pastor napisał/a 12 stycznia 2011:
Dziękuję za profesjonalną obsługę,za ceremonię-z wielką klasą.Jestem bardzo Państwu wdzięczna,że w tej trudnej dla mnie chwili pomogliście mi i mojej rodzinie. Dziękuję.
Przemysław S napisał/a 23 listopada 2010:
Bardzo profesjonalnie, godnie i z powagą przygotowana ceremonia pożegnania z piękną oprawą. Pracownicy firmy wykazali dużą kulturę osobistą i szacunek dla Naszego zmarłego Najukochańszego Męża i Tatusia. Polecam firmę Orszak, która sprawdziła się w naszej najtrudniejszej życiowej sytuacji. Serdecznie dziękujemy.
Agnieszka Hołda napisał/a 22 listopada 2010:
Bardzo profesjonalne podejście.Dziękuję za tak szybkie, sprawne i pełne szacunku zorganizowanie"ostatniej drogi" mojego Taty.Panom, którzy brali udział w uroczystościach pogrzebowych -Wielkie Dziękuję za okazanie mojemu Tacie tyle godności. Pozdrawiam
Lidia Olkowska napisał/a 5 listopada 2010:
Profesjonalne podejście do tematu ,umiejętność dostosowania swoich usług do możliwości klienta,bogata oferta usług,życzliwa ,bardzo miła obsługa wszystkich pracowników firmy.Za tak zorganizowany pochówek i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności urzędowych i innych. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!
Barbara Jatczak napisał/a 20 października 2010:
Jeśli ostatnie pożegnanie kojarzy się Wam ze smutkiem i rozpaczą i boicie się tej chwili tak jak ja się bałam, to powierzcie ten moment"Orszakowi". To nie tylko profesjonalna obsługa, potrafili sprawić, iż czułam się,tak jakbym wraz z mężem zaprosiła moją moją Mamusię na piękny wiosenny spacer na który zaprosiliśmy przyjaciół. Ceremonia była piękna i niezwykle subtelna.... ale nie smutna.Byłam szczęśliwa, że w taki sposób mogłam się z Nią pożegnać.
Magdalena Ziętowska napisał/a 29 sierpnia 2010:
Jeżeli "ostatnie pożegnanie" można nazwać "pięknym", to chociaż serce pęka z bólu,a wspomnienie będzie trwało do ostatnich moich dni "Firma Orszak" przygotowała pięknie pożegnanie Mojego Ukochanego Męża nic więcej atak wiele zrobiliby uroczystość ta pozostała w sercach naszej rodziny,przyjaciół znajomych na długie lata Wszystkoo naprawdę wszystko przygotowane na najwyższym poziomie nie ma najmniejszej rzeczy, która by mnie bolała poza tą, która na zawsze pozostanie moim bólem. Odejście Naszego Najdroższego i NajukochańszegoMęża i Tatusia. Dziękuję Wam,Pani i całej obsłudze w biurze, osobom, które honorowo odprowadzały i stały przy mężu do zakończenia ceremonii, Mistrzowi Ceremonii, płaczącej trąbce i skrzypeczkom.....dziękuję.