Całodobowo: 58 621 14 24

MENU

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
122 entries.
Rodzina K. Mądry - Dąbrowskiego napisał/a 9 lipca 2012:
Dziekujemy za profesjonalną obsługę pogrzebu. Wszystko było na czas, właściwie zrobione. Firma wykazuje sie wielkim zrozumieniem i elastycznoscia wobec rodziny a przy tym jest słowna, rzetelna i uczciwa. Dziękujemy z całego serca.
Barbara napisał/a 15 maja 2012:
Wysoka kultura , powaga i profesjonalizm. Dziękujemy!
wojtek pohl napisał/a 13 kwietnia 2012:
Wysoka kultura obsługi , elastyczność i sprawność to najważniejsze zalety firmy Orszak. Mimo kilku zmian i różnych "koncepcji" firma ze zrozumieniem i profesjonalizmem realizuje życzenia odnośnie pogrzebu. Dziękuje.
Stefan Mroczek napisał/a 28 lutego 2012:
Dziekujemy za śliczną obsługę pogrzebu inne firmy mogą się schować szczególnie ta obok państwowa polecamy ORSZAK
Krzysztof z rodziną. napisał/a 29 stycznia 2012:
Serdeczne podziękowanie za odprowadzenie mojego Taty składam w imieniu swoim i mamy. Podziękowaniem niech będą słowa kuzyna: Krzysiu ale na takim pogrzebie jeszcze nie byłem. Jeszcze raz dziękuję.
A. M. Grzegorczyk napisał/a 11 stycznia 2012:
Serdecznie dziękujemy za pomoc, doskonałą organizację i przepiękną oprawę ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Mamy. Orszak to firma godna polecenia.
Marta Olesiak napisał/a 7 stycznia 2012:
Serdeczne podziękowania za fachową i kompleksową obsługę oraz elastyczność w przygotowaniach pogrzebowych. Składa wnuczka zmarłego P. J. Badziong
Aleksandra Żyłkowska napisał/a 1 października 2011:
Wszyscy uczestnicy pogrzebu mówili, że na takim pogrzebie jeszcze nie byli. Organizacja, ubiór pracowników, cała oprawa - na najwyższym poziomie, do tego dyskretne zachowanie i przepięknie poukładane kwiaty. Dziękujemy
Daria napisał/a 25 września 2011:
We wrześniu odszedł mój dziadek, wybraliśmy zakład pogrzebowy Orszak i to był bardzo dobry wybór. Zakład wszystko dobrze załatwił w sprawach pogrzebowych, także o nic nie trzeba się martwić.Panowie są bardzo uprzejmi i pomocni. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję.
magda napisał/a 26 sierpnia 2011:
Nie mam słów ,po prostu super.Serdecznie Wam dziękujemy za wszystko za pomoc rade i okazane nam dobrodziejstwo!szczególnie dziekujemy Panom ktorzy przyjechali po Tate.. dziekujemy za Wasz pelen szacunek.
Anna Krause napisał/a 8 czerwca 2011:
Korzystałam z usług pogrzebowych Orszak , we wrześniu 2010 roku! Chowałam syna na cmentarzu w Kacku, byłam bardzo zadowolona z ich przygotowania do pożegnania bliskiej mi osoby , która w tych ciężkich chwilach potrafiła rodzinie wszystko załatwić bez żadnych moich zmartwień. Tak ciężkiej dla mnie chwili. Dziękujemy całej obsłudze Orszaku i polecam ich gorąco!
Alina Miśniakiewicz z Gdyni napisał/a 11 maja 2011:
Niestety korzystałam z Ich usług we Wrześniu 2010 roku. Dziękuję Pani, która tam pracuje, oraz reszcie zespołu. Jestem wdzięczna za podejście i cierpliwość. Zakrzewski się do Nich nie umywa. Niestety mam porównanie i stwierdzam, że Zakrzewski widzi w człowieku tylko kasę. Nie to co Orszak, tam czułam, że mi współczują i chcą pomóc jak tylko mogą. Jeżeli kiedyś będę musiała korzystać z usług zakładu pogrzebowego to na pewno wybiorę firmę "ORSZAK". Jeżeli w tych trudnych chwilach nie chcecie czuć się jeszcze gorzej wybierzcie Zakład pogrzebowy ORSZAK. Jeszcze raz Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Paweł Pliszka napisał/a 26 kwietnia 2011:
Odejście najbliższej osoby to wielki szok i przykre doświadczenie Nawet gdy metryka zmarłej wskazuje prawie 92 lata a rozum mówi nam iż jest to nieodzowne. Będąc, w tak ciężkiej chwili, pod wrażeniem taktu, jaki od zabrania zwłok , na każdym kroku, towarzyszył ceremonii pogrzebowej, składam serdeczne podziękowania. Oprawa uroczystości i dbałość o detale daje poczucie pełnego profesjonalizm ale i wyjątkowości tej ceremonii. Wszystkim tym którzy czytają zamieszczone tu opinie i szukają pomocy w organizacji godnej ceremonii pogrzebowej pragnę powiedzieć że moje doświadczenia wskazuję iż wybierając firmę Orszak dokonają dobrego wyboru. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy
Isabella Potracki napisał/a 29 marca 2011:
Bardzo dziekuje firmie ORSZAK za profesjonalnie ,godnie i z powaga przygotowana uroczystosc pogrzebowa mojego TATY na cmentarzu w Redzie.Za szybkie zalatwienie transportu i wszelkich formalnosci urzedowych w Hamburgu,co w tak trudnych dla nas chwilach bylo wielka pomoca.Gorace podziekowania dla calej obslugi za wybitny profesjonalizm,punktualnosc,takt i rzetelnosc,za nadanieceremonii pieknej,eleganckiej oprawy.Dobrze,ze zaufalam Panstwa firmie!!!Ja i cala moja rodzina dziekujemy i polecamy firme ORSZAK,ktora sprawdzila sie w tak trudnej zyciowej sytuacji.
Malgorzata Leak napisał/a 26 marca 2011:
Dziekuje za zorganizowanie pieknego pogrzebu mojemu Tacie w dniu 12.03.2011,profesjonalnie,z duza kultura,piekne wience,piekna trabka..
Marcin Sas napisał/a 24 marca 2011:
23.03.2011 UCESTNICZYŁEM W PORZEBI PROADZONĄ PRZESTĄ FIRME ORGANIZACYJNIE FIRMA SUPER BYŁA
BEATA BALCEREK napisał/a 24 marca 2011:
W DNIU WCZORAJSZYM BRAŁAM UDZIAŁ W POGRZEBIE NASZEGO KOLĘGI PROWADZONĄ PRZEZ PAŃSTWA FIRMĘ .BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO.
Piotr Marian Filip Karpeta napisał/a 11 marca 2011:
Niezła ta strona zakładu pogrzebowego:) Pozdrawiam całą waszą firmę i zapewniam w modlitwie o was!
Magdalena Szczodrowska napisał/a 6 lutego 2011:
Dnia 03,02,11 pochowałam mojego cudownego teścia. Wraz z rodziną chciałabym podziękować za profesjonalne przygotowanie ceremonii która wyglądała zjawiskowo i była godna mojego taty. Bardzo Dziękujemy
Anna Maria Pastor napisał/a 12 stycznia 2011:
Dziękuję za profesjonalną obsługę,za ceremonię-z wielką klasą.Jestem bardzo Państwu wdzięczna,że w tej trudnej dla mnie chwili pomogliście mi i mojej rodzinie. Dziękuję.