Całodobowo: 58 621 14 24

MENU

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
122 entries.
Tadeusz Arkuszewski z żoną i całą rodziną napisał/a 4 listopada 2016:
Wspaniały zespół ludzi pełen empatii dla pogrążonej w smutku rodziny stojącej w obliczu śmierci bliskiej osoby. Ponadto pełen profesjonalizm w każdym calu. Dziękujemy
Beata Wójcik napisał/a 20 października 2016:
Z ORSZAKIEM żegnaliśmy Tatę cztery lata temu, a kilka dni temu Mamę. Firma niezmiennie trzyma bardzo wysoki poziom usług. Okazany jest szacunek dla zmarłego, dla rodziny, dla żałobników. Wszyscy pracownicy są kompetentni, bardzo pomocni, pełni empatii i taktu. Jesteście Państwo najlepsi! Dziękujemy.
Katarzyna G napisał/a 30 września 2016:
W imieniu brata i moim własnym serdecznie dziękujemy Firmie "Orszak" za pełen profesjonalizm w trakcie omawiania szczegółów pogrzebu jak i w trakcie samej uroczystości pogrzebowej. Bardzo miła kompetentna obsługa.Takt ,szacunek ,empatia wszystkich pracowników. Jesteście najlepszą firmą pogrzebową , którą serdecznie polecam wszystkim w tych trudnych chwilach. Serdecznie pozdrawiam cały zespół pracowników.
Hanna Kaczmarek napisał/a 22 czerwca 2016:
Serdecznie dziękuję pracownikom Zakładu ORSZAK za najwyższą klasę obsługi i ogromną pomoc w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych brata. Elegancja, wysoka kultura, porady w tych najtrudniejszych chwilach - wyróżnia ORSZAK i jest godne polecenia.
Achilles Wójcik napisał/a 6 czerwca 2016:
Całą Rodziną wyrażamy wdzięczność Pracownikom firmy ORSZAK za profesjonalne przygotowanie pogrzebu naszego Śp. Ojca, uprzejmość, rzetelność, szacunek, empatię i wsparcie w trudnych chwilach. Nieocenione były sugestie dotyczące szczegółów Jego ostatniej drogi, Firma zadbała też o wystrój otoczenia Grobu. W każdej chwili pogrzebu odczuwaliśmy opiekę i chęć natychmiastowej pomocy ze strony Pracowników. Jeszcze raz najserdeczniej dziękujemy.
Anna Kutrzeba napisał/a 19 marca 2016:
Z całego serca dziękuję firmie ORSZAK za szacunek, takt i profesjonalizm. Wszystko odbyło się zgodnie z naszymi sugestiami i w poszanowaniu naszych potrzeb.
Mieczysław Rembisz napisał/a 15 lutego 2016:
Bardzo dziękujemy całej firmie ORSZAK za profesjonalizm, uprzejmość, rzetelność,szacunek a także za piękną oprawę całej uroczystości pogrzebowej naszej Kochanej mamy Krystyny Rembisz. Z pełną świadomością polecamy firmę ORSZAK każdemu, Tym bardziej ,że już wcześniej dwukrotnie korzystaliśmy z jej usług i zawsze byliśmy zadowoleni. DZIĘKUJEMY. Syn z synową.
Maria Witkowska napisał/a 11 grudnia 2015:
W imieniu rodziny zmarłego Antoniego Kruza pragnę serdecznie podziękowac pracownikom firmy,,Orszak" w Gdyni, która zajęła się pochówkiem naszego taty.Organizacja uroczystości pogrzebowych była perfekcyjna. Nigdy nie spotkaliśmy się z takim profesjonalizmem-na najwyższym poziomie.Takt, szacunek,klasa,elegancja pracowników firmy - nigdy i nigdzie nie spotkaliśmy takich profesjonalistów-opinia 150 osobowej rodziny. Polecam wszystkim którzy znależli się w takiej trudnej życiowej chwili.
Labuda napisał/a 21 listopada 2015:
Dziękujemy za piękne Przygotowanie ceremonii pogrzebowej pani w biurze jak i panom na cmentarz wszystko na wysokim poziomie
Iwona Dunajska i sąsiedzi napisał/a 23 października 2015:
W imieniu wszystkich sąsiadów,dziekujemy Państwu z firmy ORSZAK za śliczny pogrzeb naszej ukochanej sąsiadki Małgorzaty Nowackiej. Panowie z trumną byli bardzo poważni i szli w milczeniu (gdzie w niektórych firmach rozmawiają między sobą). Również pomagali nam zebranym na pogrzebie w odbiorze kwiatów (gdzie mało sie spotyka taką obsługę). Nie ponaglali że chcą już zakopywać itd! Uprzejmi i grzeczni,tolerancyjni! Naprawdę,firma pogrzebowa ORSZAK godna polecenia! Polecamy!
Agata Drzewczyk napisał/a 23 października 2015:
Bylam na pogrzebie Malgosi Nowackiej w dniu 21-10-2015 i chce wyrazić słowa uznania i podziękowania dla wszystkich osób z firmy "Orszak", z którymi się zetknęliśmy na pogrzebie. Dla nas wszystkich rodziny,sasiadow,znajomych Malgosi Nowackiej,to bardzo ważne,że wtych trudnych chwilach była z nami tak profesjonalna firma.Ale pracownicy tak dokladni sa dzieki kierownictwu i im rowniez podziekowania kierujemy. Kwiaty bardzo ladne.Do dzis omawiamy tak wspaniala obsluge!wszystko na czas! Polece innym!
Nowacka napisał/a 22 października 2015:
Witam.Bardzo mocno pragne podziekowac za pieknie przebyta uroczystosc pogrzebowa Malgorzaty Nowackiej.Obsluga byla bardzo piekna.Panowie ktorzy niesli trumne,byli elegancko ubrani i bardzo prosto i rowno szli z kosciola i na cmentarzu.Po ceremoni pogrzebu,gdy zapalic chcialam znicz,podszedl do mnie Pan z "Orszaka" i zaproponowal mi pomoc w zapaleniu zniczy oraz ich odlozeniu,to bylo mile. Jeszcze raz dziekuje!
Siewert Michal napisał/a 8 października 2015:
Bardzo mocno pragne podziekowac za profesjonalna obsluge ceremonii pogrzebowej mojej cioci Heleny Lewanczyk pochowaną w Gdyni - Kack, cm. komunalny. Bardzo ladnie przeprowadzona ceremonia przez pracownikow firmy Orszak.Bardzo ladny gest z Panow strony bylo odbieranie wiencow,kwiatow i zniczy od nas/gosci. Jeszcze raz,bardzo dziekuje w imieniu swoim i gosci.
Mariusz Kotowski napisał/a 14 września 2015:
Dziękuje za przeprowadzoną przez Państwa uroczystość. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie, na czas, z dbałością o każdy szczegół, piękne wieńce i obsługa na najwyższym poziomie.
Mariusz Łoński napisał/a 21 maja 2015:
Bardzo polecam,pełen profesjonalizm, kultura i poszanowanie które ma tak ogromne znaczenie przy takich uroczystościach.
Sylwia S. napisał/a 20 marca 2015:
Pełny profesjonalizm....panowie mieli poważne miny, nie spoglądali się na siebie i nie robili żadnych głupich uśmieszków. Tego bym nie zniosła.
rodzina napisał/a 6 sierpnia 2014:
Bardzo profesjonalny zakład pogrzebowy. O nic nie trzeba było się martwić, po mimo trudnych chwil zakład orszak odciążył rodzinę jak się da, wszystko zostało załatwiona bez problemu. Uroczystość przeprowadzona godnie i z klasą, mogę z czystym sumieniem polecić.
Marta Hinc napisał/a 24 lipca 2014:
Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom firmy za organizację, pełną mobilizację, profesjonalizm, szacunek dla zmarłego, cierpliwość dla rodziny i oprawę ceremonii. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę ORSZAK. Podziękowania dla Pani Magdy. RODZINA
Wioletta i Jan Mathea napisał/a 18 lipca 2014:
Firmie*ORSZAK* składamy wyrazy pełne wdzięczności za nieoceniony profesjonalizm pełną szacunku obsługę uroczystości pogrzebowej mojego taty i teścia .Ceremonia była zorganizowana na najwyższym poziomie ,z całym szacunkiem dla zmarłego i żałobników .PROFESJONALIZM ,SZACUNEK I CZŁOWIECZEŃSTWO to wszystko tutaj było .Z czystym sumieniem możemy polecić Wasze usługi .Jeszcze raz dziękujemy. Rodzina !!!!!
B. Dyzmańska napisał/a 3 lipca 2014:
Firmie "Orszak" składam wyrazy pełne wdzięczności za nieoceniony profesjonalizm, rzetelność, okazaną godność, szacunek i wyczucie taktu, a także piękną oprawę całej pogrzebowej ceremonii.