Całodobowo: 58 621 14 24

MENU

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
Ilość opinii: 112
Jacek napisał/a 29 października 2018:
Firma którą można polecić każdemu gdyż bardzo mila i profesjonalna obsługa wszystko załatwią,pomogą w tak ciężkiej chwili,oraz podziękowania za uroczystość pogrzebową.
Damian napisał/a 1 czerwca 2018:
Jeszcze raz pragnę podziękować oraz polecić firmę Orszak za organizację i pomoc w pogrzebie Mamy. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura, szacunek, dbałość o najmniejszy detal, który finalnie świadczy o całości uroczystości. Spokój, brak pośpiechu, uprzejmość oraz prezencja pracowników przy ostatniej posłudze - wszystko na wysokim poziomie i pomimo smutku i bólu po stracie bliskiej osoby wszyscy goście byli pod wrażeniem. Dziękujemy.
Danuta napisał/a 16 maja 2018:
Polecam ten zakład pogrzebowy. Wszystko odbyło się zgodnie z obietnicą Pana Wiesława.
Bożena Tołwińska napisał/a 19 grudnia 2017:
Bardzo dziękuję w imieniu całej mojej rodziny za profesjonalną organizację pogrzebu mojego Taty. Dzięki Państwu mogliśmy spokojniej przeżyć te trudne i bardzo smutne dla nas chwile. Wielki szacunek za profesjonalizm. Bardzo dziękujemy.
Elżbieta Jasiel Walikowska napisał/a 3 grudnia 2017:
Bardzo serdecznie dziękujemy za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej naszej Mamy. Dzięki Państwa sprawnej i kulturalnej organizacji mogliśmy przeżyć ważne i smutne dla nas chwile ze spokojem i godnością.
Arkadiusz napisał/a 10 października 2017:
Dnia 25-03-2017 odeszła od nas nasza Babcia. Panowie którzy przyjechali po zwłoki, bardzo profesjonalnie się zachowywali. Wszystko objaśnili. Duży szacunek dla Państwa
Aleksandra Górska napisał/a 25 września 2017:
Bardzo dziękujemy firmie Orszak za organizację i pomoc przy pogrzebie mojej mamy. Od pierwszego kontaktu z pracownikami do samego końca wielki profesjonalizm! Duża delikatność i kultura ze strony pracowników w tych bardzo trudnych dla nas chwilach. Jeszcze raz dziękujemy.
Wojtek napisał/a 1 kwietnia 2017:
Firma jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Pracownicy nie narzucaja swoja obecnoscia ceremonii pogrzebowej. Dziekuje w imieniu calej Rodziny
Dorota Wilczewska Trzebiatowska napisał/a 1 lutego 2017:
Dziekuje Firmie Orszak za zorganizowanie pogrzebumojej mamy. Wielki profesjonalizm .Jestem podogromnym wrażeniem TAKTU dla nas wszystkich,pogubionych w trak trudnym momencie.Nie musiałamniczym sie zajmowac, firma zajęła sie wszystkimod poczatku do konca. Dziekuje.
Danuta napisał/a 23 stycznia 2017:
Bardzo dziekuje za zorganizowanie mojej mamy pogrzebu. Firma wykazala sie duzym profesjonalizmem. Jeszcze raz z cala Rodzina dziekujemy.
Tadeusz Arkuszewski z żoną i całą rodziną napisał/a 4 listopada 2016:
Wspaniały zespół ludzi pełen empatii dla pogrążonej w smutku rodziny stojącej w obliczu śmierci bliskiej osoby. Ponadto pełen profesjonalizm w każdym calu. Dziękujemy
Beata Wójcik napisał/a 20 października 2016:
Z ORSZAKIEM żegnaliśmy Tatę cztery lata temu, a kilka dni temu Mamę. Firma niezmiennie trzyma bardzo wysoki poziom usług. Okazany jest szacunek dla zmarłego, dla rodziny, dla żałobników. Wszyscy pracownicy są kompetentni, bardzo pomocni, pełni empatii i taktu. Jesteście Państwo najlepsi! Dziękujemy.
Katarzyna G napisał/a 30 września 2016:
W imieniu brata i moim własnym serdecznie dziękujemy Firmie "Orszak" za pełen profesjonalizm w trakcie omawiania szczegółów pogrzebu jak i w trakcie samej uroczystości pogrzebowej. Bardzo miła kompetentna obsługa.Takt ,szacunek ,empatia wszystkich pracowników. Jesteście najlepszą firmą pogrzebową , którą serdecznie polecam wszystkim w tych trudnych chwilach. Serdecznie pozdrawiam cały zespół pracowników.
Hanna Kaczmarek napisał/a 22 czerwca 2016:
Serdecznie dziękuję pracownikom Zakładu ORSZAK za najwyższą klasę obsługi i ogromną pomoc w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych brata. Elegancja, wysoka kultura, porady w tych najtrudniejszych chwilach - wyróżnia ORSZAK i jest godne polecenia.
Achilles Wójcik napisał/a 6 czerwca 2016:
Całą Rodziną wyrażamy wdzięczność Pracownikom firmy ORSZAK za profesjonalne przygotowanie pogrzebu naszego Śp. Ojca, uprzejmość, rzetelność, szacunek, empatię i wsparcie w trudnych chwilach. Nieocenione były sugestie dotyczące szczegółów Jego ostatniej drogi, Firma zadbała też o wystrój otoczenia Grobu. W każdej chwili pogrzebu odczuwaliśmy opiekę i chęć natychmiastowej pomocy ze strony Pracowników. Jeszcze raz najserdeczniej dziękujemy.
Anna Kutrzeba napisał/a 19 marca 2016:
Z całego serca dziękuję firmie ORSZAK za szacunek, takt i profesjonalizm. Wszystko odbyło się zgodnie z naszymi sugestiami i w poszanowaniu naszych potrzeb.
Mieczysław Rembisz napisał/a 15 lutego 2016:
Bardzo dziękujemy całej firmie ORSZAK za profesjonalizm, uprzejmość, rzetelność,szacunek a także za piękną oprawę całej uroczystości pogrzebowej naszej Kochanej mamy Krystyny Rembisz. Z pełną świadomością polecamy firmę ORSZAK każdemu, Tym bardziej ,że już wcześniej dwukrotnie korzystaliśmy z jej usług i zawsze byliśmy zadowoleni. DZIĘKUJEMY. Syn z synową.
Maria Witkowska napisał/a 11 grudnia 2015:
W imieniu rodziny zmarłego Antoniego Kruza pragnę serdecznie podziękowac pracownikom firmy,,Orszak" w Gdyni, która zajęła się pochówkiem naszego taty.Organizacja uroczystości pogrzebowych była perfekcyjna. Nigdy nie spotkaliśmy się z takim profesjonalizmem-na najwyższym poziomie.Takt, szacunek,klasa,elegancja pracowników firmy - nigdy i nigdzie nie spotkaliśmy takich profesjonalistów-opinia 150 osobowej rodziny. Polecam wszystkim którzy znależli się w takiej trudnej życiowej chwili.
Labuda napisał/a 21 listopada 2015:
Dziękujemy za piękne Przygotowanie ceremonii pogrzebowej pani w biurze jak i panom na cmentarz wszystko na wysokim poziomie
Iwona Dunajska i sąsiedzi napisał/a 23 października 2015:
W imieniu wszystkich sąsiadów,dziekujemy Państwu z firmy ORSZAK za śliczny pogrzeb naszej ukochanej sąsiadki Małgorzaty Nowackiej. Panowie z trumną byli bardzo poważni i szli w milczeniu (gdzie w niektórych firmach rozmawiają między sobą). Również pomagali nam zebranym na pogrzebie w odbiorze kwiatów (gdzie mało sie spotyka taką obsługę). Nie ponaglali że chcą już zakopywać itd! Uprzejmi i grzeczni,tolerancyjni! Naprawdę,firma pogrzebowa ORSZAK godna polecenia! Polecamy!