Całodobowo: 58 621 14 24

MENU

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
124 entries.
ryszard napisał/a 5 grudnia 2021:
wszystko na wysokim poziome-polecam!
Nuna Świerk napisał/a 4 grudnia 2021:
Serdecznie dziękuję firmie ORSZAK za kompleksowe zorganizowanie uroczystości pogrzebowych mojego Taty. W tych smutnych i trudnych dla całej rodziny chwilach dobrze było mieć przy sobie osoby, które zarazem z profesjonalizmem jaki i ogromną empatią pomogli nam godnie pożegnać Tatę. Zdejmując wiele obowiązków i problemów z naszych głów pozwoli nam przeżywać żałobę i ból w naszych sercach. Przesyłam wyrazy wielkiego uznania i szacunku dla wszystkich pracowników i współpracowników firmy ORSZAK i gorąco polecam skorzystanie z usług tej firmy.
Beata Tadajewska napisał/a 27 września 2021:
Dziękuje firmie orszak za okazane serce i wykonanie usługi w sposób perfekcyjny i zgodny z zapewnieniami. Polecam was i będę was polecała jeśli ktoś będzie w podobnie smutnej sytuacji.
Wanda H. napisał/a 2 września 2021:
Orszak pomógł mi i mojej rodzinie w organizacji pogrzebu mojego dziadka. Bardzo dziękuję, bo nie ukrywam, że byłam bardzo zagubiona w tym wszystkim. Jednak z zakładem Orszak wszystko odbyło się sprawnie, personel przejął na swoje barki kwestie formalne, a ja od początku miałam pewność, że ceremonia będzie godna. I taka była, za co ogromnie dziękuje.
Agnieszka Gliniewicz napisał/a 19 kwietnia 2021:
Bardzo dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojego Taty. Dziękuję za ogromną wyrozumiałość , cierpliwość i wrażliwość wszystkich współpracowników. Wszyscy bardzo pomocni i życzliwi. Bardzo szybko załatwione wszystkie formalności, począwszy od USC, aż do samej ceremonii pogrzebowej. Wszystko profesjonalnie i z zachowaniem ogromnego szacunku do rodziny zmarłego.
Jakub napisał/a 24 marca 2021:
Dziękuję za pomoc w formalnościach i wyborze akcesoriów funeralnych. Pracownicy wykazali się bardzo dużą cierpliwością i doświadczeniem. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i rozwiali każą wątpliwość. Bardzo dziękuję i będę ten zakład polecać.
Damian K. napisał/a 10 lutego 2021:
Dziękuję pracownikom zakładu pogrzebowego Orszak za organizację tak godnego pogrzebu. Zaczynając od pomocy w formalnościach, kończąc na wieńcach i wiązankach. Wszystko odbyło się z szacunkiem.
Janusz K. napisał/a 18 stycznia 2021:
Witam u nas na Witominie to każdy zna od lat Pana Wiesława. Pomogli z synem już wielu rodzinom, to ludzie którzy mają swoje serce na właściwym miejscu - polecam
Daniel Haase napisał/a 29 czerwca 2020:
Bardzo serdecznie dziękuję całej Firmie Orszak Panu Wiesławowi i Sebastianowi oraz Panom z obsługi za profesjonalną obsługę pogrzebu mojego Taty . Kompleksowa obsługa i pomoc w załatwianiu formalności i wielu innych spraw związanych z pochówkiem . Panowie z obsługi - pełen profesjonalizm . Pani florystka wiązanki i wieńce piękne ! Bardzo dziękuję za ogromną pomoc w trudnych chwilach. Serdecznie i szczerze polecam w imieniu całej rodziny . Mimo tak smutnego dnia dla Nas wszystko wyglądało pięknie . Dziękujemy rodz. Haase
Barbara Wojcik napisał/a 16 kwietnia 2020:
Firma rodzinna P.P. Mazurek wywiazala sie solidnie z przyjetych zobowiazan, pracownicy dolozyli staran, aby ten trudny moment dla rodziny uszanowac., pracowali w okresie epidemii, bez zwloki i fachowo.
Małgorzata Roszak napisał/a 2 kwietnia 2020:
Pragnę podziękować za zorganizowanie pięknej, wzruszającej uroczystości pogrzebowej. Mimo ograniczeń spowodowanych epidemią SARS-COVID-19 kultura osobista i profesjonalizm wszystkich pracowników firmy Orszak sprawiły, że ostatnie pożegnanie naszej mamy pełne było godności i powagi. Jeszcze raz dziękujemy.
Filip Marcon napisał/a 25 lutego 2020:
Pragnę podziękować oraz polecić firmę Orszak za organizację i pomoc w pogrzebie . Pełen profesjonalizm, wysoka kultura, szacunek, dbałość o najmniejszy detal, który finalnie świadczy o całości uroczystości. Spokój, brak pośpiechu, uprzejmość oraz prezencja pracowników przy ostatniej posłudze - wszystko na wysokim poziomie i pomimo smutku i bólu po stracie bliskiej osoby wszyscy goście byli pod wrażeniem. Bardzo dziękujemy.
Jacek napisał/a 29 października 2018:
Firma którą można polecić każdemu gdyż bardzo mila i profesjonalna obsługa wszystko załatwią,pomogą w tak ciężkiej chwili,oraz podziękowania za uroczystość pogrzebową.
Damian napisał/a 1 czerwca 2018:
Jeszcze raz pragnę podziękować oraz polecić firmę Orszak za organizację i pomoc w pogrzebie Mamy. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura, szacunek, dbałość o najmniejszy detal, który finalnie świadczy o całości uroczystości. Spokój, brak pośpiechu, uprzejmość oraz prezencja pracowników przy ostatniej posłudze - wszystko na wysokim poziomie i pomimo smutku i bólu po stracie bliskiej osoby wszyscy goście byli pod wrażeniem. Dziękujemy.
Danuta napisał/a 16 maja 2018:
Polecam ten zakład pogrzebowy. Wszystko odbyło się zgodnie z obietnicą Pana Wiesława.
Bożena Tołwińska napisał/a 19 grudnia 2017:
Bardzo dziękuję w imieniu całej mojej rodziny za profesjonalną organizację pogrzebu mojego Taty. Dzięki Państwu mogliśmy spokojniej przeżyć te trudne i bardzo smutne dla nas chwile. Wielki szacunek za profesjonalizm. Bardzo dziękujemy.
Elżbieta Jasiel Walikowska napisał/a 3 grudnia 2017:
Bardzo serdecznie dziękujemy za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej naszej Mamy. Dzięki Państwa sprawnej i kulturalnej organizacji mogliśmy przeżyć ważne i smutne dla nas chwile ze spokojem i godnością.
Arkadiusz napisał/a 10 października 2017:
Dnia 25-03-2017 odeszła od nas nasza Babcia. Panowie którzy przyjechali po zwłoki, bardzo profesjonalnie się zachowywali. Wszystko objaśnili. Duży szacunek dla Państwa
Aleksandra Górska napisał/a 25 września 2017:
Bardzo dziękujemy firmie Orszak za organizację i pomoc przy pogrzebie mojej mamy. Od pierwszego kontaktu z pracownikami do samego końca wielki profesjonalizm! Duża delikatność i kultura ze strony pracowników w tych bardzo trudnych dla nas chwilach. Jeszcze raz dziękujemy.
Wojtek napisał/a 1 kwietnia 2017:
Firma jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Pracownicy nie narzucaja swoja obecnoscia ceremonii pogrzebowej. Dziekuje w imieniu calej Rodziny