58 621 14 24

MENU

karawan Maybach zabytkowy karawan Rolls-Royce

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
133 wpisy.
Antoni Wiliński napisał/a 14 kwietnia 2023
Dzisiaj pochowaliśmy moją Żonę, Mamę i Babcię przy wsparciu Państwa firmy. Serdecznie dziękujemy, jesteśmy pod wrażeniem Państwa kultury, profesjonalnej komunikacji , subtelnej dyskrecji, dyscypliny i uprzejmości pracowników. Także punktualności mierzonej minutami i doskonałej oprawy. Zasługujecie Państwo na najwyższe uznanie, dziękuję bardzo.
Beata napisał/a 23 marca 2023
Serdecznie dziękuję całemu zespołowi firmy ORSZAK za ostatnią ziemską podróż mojego kochanego Taty. Organizacja uroczystości była perfekcyjnie przygotowana na wysokim poziomie. Zadbano o każdy szczegół, począwszy od formalności urzędowych, a kończąc na wzruszającej oprawie muzycznej. Dziękuję za okazany szacunek, indywidualne podejście, empatię i pełen profesjonalizm. W tych najtrudniejszych dniach byliście nieocenioną pomocą. Wdzięczna rodzina
Basia napisał/a 30 stycznia 2023
Podziękowania dla FIRMY ORSZAK za profesjonalizm, empatie, pomoc pod każdym względem w przygotowaniach i w ostatniej drodze naszego męża i taty w tym bardzo,bardzo trudnym dla nas czasie . Bardzo dziękujemy .
Magdalena napisał/a 8 grudnia 2022
Wszystko zostało zorganizowane na najwyższym poziomie, pracownicy bardzo emaptyczni i wyrozumiali, pomogali nam w kwestii różnych wyborów
Wiktoria Plesniak napisał/a 12 lipca 2022
Bardzo dobre zorganizowanie, dziekuje bardzo za pomoc ze wszystkim, sa Panstwo niezastapieni!
Anna Suszko napisał/a 14 kwietnia 2022
Witam, dziękujemy firmie Orszak za pomoc w organizacji pogrzebu, wszystkie porady i zaangażowanie. Polecamy, usługi pogrzebowe tej firmy są bardzo profesjonalne.
Roman Halicki napisał/a 27 marca 2022
W ostatnim czasie żegnaliśmy Naszego dziadka . Na firmę Orszak trafiliśmy poprzez internet i była to najlepsza decyzja . Firma na wysokim poziomie od początku tzn odbioru dziadka z domu , poprzez sprawne załatwienia spraw związanych z pogrzebem w domu pogrzebowym , poprzez przygotowanie dziadka do pogrzebu i na koniec cała uroczystość w kościele jak i na cmentarzu . Dziękuję w imieniu całej rodziny całemu zespołowi firmy Orszak , która razem z Nami z godnością i pełni empati pożegnali Naszego drogiego dziadka . Dziękujemy
Dorota Rynkiewicz napisał/a 25 lutego 2022
Chciałbym bardzo podziękować za pięknie poprowadzaona ceremonię. Za sposób w jaki prowadzący wypowiadał się o naszym ....dzięki temu Panu, prowadzącemu bylo lzej przetrwać ten czas...na koniec piekny wiersz, który pozwolił zrozumieć to, że osoba która tracimy nie jest dostępna w zasięgu naszego wzroku, ale pozostaje w sercu na zawsze ....dziekuje 🙏
Hanna Łysek { Leboda} napisał/a 2 lutego 2022
13 stycznia pożegnaliśmy naszego tatusia.... piszę dopiero teraz ponieważ w całym tym smutku nie umiałam zebrać słów które były by odpowiednie. W takiej sytuacji trudno myśleć i działać racjonalnie natomiast z pomocą firmy Orszak udało się wszystko na najwyższym poziomie. Począwszy od pana Wiesława którego kultura osobista i ogrom empatii jest bezdyskusyjny ,pana Sebastiana oraz całego personelu firmy chcę bardzo serdecznie podziękować .Podziękować za to ,że dzień którego bardzo się baliśmy pomogli nam przeżyć w klimacie spokoju wspaniałej organizacji i pewności że odbędzie się wszystko z najwyższym szacunkiem jaki należał się naszemu tatusiowi. Bardzo bardzo dziękujemy Z szacunkiem Hanna i Dariusz Łysek wraz z rodziną
ryszard napisał/a 5 grudnia 2021
wszystko na wysokim poziome-polecam!
Nuna Świerk napisał/a 4 grudnia 2021
Serdecznie dziękuję firmie ORSZAK za kompleksowe zorganizowanie uroczystości pogrzebowych mojego Taty. W tych smutnych i trudnych dla całej rodziny chwilach dobrze było mieć przy sobie osoby, które zarazem z profesjonalizmem jaki i ogromną empatią pomogli nam godnie pożegnać Tatę. Zdejmując wiele obowiązków i problemów z naszych głów pozwoli nam przeżywać żałobę i ból w naszych sercach. Przesyłam wyrazy wielkiego uznania i szacunku dla wszystkich pracowników i współpracowników firmy ORSZAK i gorąco polecam skorzystanie z usług tej firmy.
Beata Tadajewska napisał/a 27 września 2021
Dziękuje firmie orszak za okazane serce i wykonanie usługi w sposób perfekcyjny i zgodny z zapewnieniami. Polecam was i będę was polecała jeśli ktoś będzie w podobnie smutnej sytuacji.
Wanda H. napisał/a 2 września 2021
Orszak pomógł mi i mojej rodzinie w organizacji pogrzebu mojego dziadka. Bardzo dziękuję, bo nie ukrywam, że byłam bardzo zagubiona w tym wszystkim. Jednak z zakładem Orszak wszystko odbyło się sprawnie, personel przejął na swoje barki kwestie formalne, a ja od początku miałam pewność, że ceremonia będzie godna. I taka była, za co ogromnie dziękuje.
Agnieszka Gliniewicz napisał/a 19 kwietnia 2021
Bardzo dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojego Taty. Dziękuję za ogromną wyrozumiałość , cierpliwość i wrażliwość wszystkich współpracowników. Wszyscy bardzo pomocni i życzliwi. Bardzo szybko załatwione wszystkie formalności, począwszy od USC, aż do samej ceremonii pogrzebowej. Wszystko profesjonalnie i z zachowaniem ogromnego szacunku do rodziny zmarłego.
Jakub napisał/a 24 marca 2021
Dziękuję za pomoc w formalnościach i wyborze akcesoriów funeralnych. Pracownicy wykazali się bardzo dużą cierpliwością i doświadczeniem. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i rozwiali każą wątpliwość. Bardzo dziękuję i będę ten zakład polecać.
Damian K. napisał/a 10 lutego 2021
Dziękuję pracownikom zakładu pogrzebowego Orszak za organizację tak godnego pogrzebu. Zaczynając od pomocy w formalnościach, kończąc na wieńcach i wiązankach. Wszystko odbyło się z szacunkiem.
Janusz K. napisał/a 18 stycznia 2021
Witam u nas na Witominie to każdy zna od lat Pana Wiesława. Pomogli z synem już wielu rodzinom, to ludzie którzy mają swoje serce na właściwym miejscu - polecam
Daniel Haase napisał/a 29 czerwca 2020
Bardzo serdecznie dziękuję całej Firmie Orszak Panu Wiesławowi i Sebastianowi oraz Panom z obsługi za profesjonalną obsługę pogrzebu mojego Taty . Kompleksowa obsługa i pomoc w załatwianiu formalności i wielu innych spraw związanych z pochówkiem . Panowie z obsługi - pełen profesjonalizm . Pani florystka wiązanki i wieńce piękne ! Bardzo dziękuję za ogromną pomoc w trudnych chwilach. Serdecznie i szczerze polecam w imieniu całej rodziny . Mimo tak smutnego dnia dla Nas wszystko wyglądało pięknie . Dziękujemy rodz. Haase
Barbara Wojcik napisał/a 16 kwietnia 2020
Firma rodzinna P.P. Mazurek wywiazala sie solidnie z przyjetych zobowiazan, pracownicy dolozyli staran, aby ten trudny moment dla rodziny uszanowac., pracowali w okresie epidemii, bez zwloki i fachowo.
Małgorzata Roszak napisał/a 2 kwietnia 2020
Pragnę podziękować za zorganizowanie pięknej, wzruszającej uroczystości pogrzebowej. Mimo ograniczeń spowodowanych epidemią SARS-COVID-19 kultura osobista i profesjonalizm wszystkich pracowników firmy Orszak sprawiły, że ostatnie pożegnanie naszej mamy pełne było godności i powagi. Jeszcze raz dziękujemy.