Całodobowo: 58 621 14 24

MENU

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
120 entries.
Lidia Olkowska napisał/a 5 listopada 2010:
Profesjonalne podejście do tematu ,umiejętność dostosowania swoich usług do możliwości klienta,bogata oferta usług,życzliwa ,bardzo miła obsługa wszystkich pracowników firmy.Za tak zorganizowany pochówek i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności urzędowych i innych. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!
Barbara Jatczak napisał/a 20 października 2010:
Jeśli ostatnie pożegnanie kojarzy się Wam ze smutkiem i rozpaczą i boicie się tej chwili tak jak ja się bałam, to powierzcie ten moment"Orszakowi". To nie tylko profesjonalna obsługa, potrafili sprawić, iż czułam się,tak jakbym wraz z mężem zaprosiła moją moją Mamusię na piękny wiosenny spacer na który zaprosiliśmy przyjaciół. Ceremonia była piękna i niezwykle subtelna.... ale nie smutna.Byłam szczęśliwa, że w taki sposób mogłam się z Nią pożegnać.
Magdalena Ziętowska napisał/a 29 sierpnia 2010:
Jeżeli "ostatnie pożegnanie" można nazwać "pięknym", to chociaż serce pęka z bólu,a wspomnienie będzie trwało do ostatnich moich dni "Firma Orszak" przygotowała pięknie pożegnanie Mojego Ukochanego Męża nic więcej atak wiele zrobiliby uroczystość ta pozostała w sercach naszej rodziny,przyjaciół znajomych na długie lata Wszystkoo naprawdę wszystko przygotowane na najwyższym poziomie nie ma najmniejszej rzeczy, która by mnie bolała poza tą, która na zawsze pozostanie moim bólem. Odejście Naszego Najdroższego i NajukochańszegoMęża i Tatusia. Dziękuję Wam,Pani i całej obsłudze w biurze, osobom, które honorowo odprowadzały i stały przy mężu do zakończenia ceremonii, Mistrzowi Ceremonii, płaczącej trąbce i skrzypeczkom.....dziękuję.
Anna C. napisał/a 21 sierpnia 2010:
Profesjonalnie, godnie, elegancko, przygotowana ceremonia pożegnania z piękną oprawą.Pracownicy firmy wykazali dużą kulturę osobistą i szacunek dla zmarłego oraz rodziny.Dziękuję i polecam firmę Orszak, która sprawdziła się w najtrudniejszej życiowej sytuacji.
Adam R. napisał/a 20 lipca 2010:
Profesjonalna i godna posługa. Polecam zakład. Wszystko dopilnowane i dopięte na ostatni guzik. Jeszcze raz polecam.
Joanna Borejszo napisał/a 15 lipca 2010:
Profesjonalnie przeprowadzona ceremonia pogrzebowa. Wszystko sprawnie, bez zamieszania i z wielkim szacunkiem dla zmarłego oraz jego rodziny.Dziękuję za wykazanie ogromnej cierpliwości przy załatwianiu formalności, pomimo wielu pytan z mojej strony. Jeszcze raz gorąco dziękuję.
Anna Hinczewska napisał/a 11 czerwca 2010:
Profesjonalnie, elegancko, kulturalnie, godnie. Piękna oprawa. Profesjonalne podejście w nietypowych sytuacjach, szybkie uzyskiwanie dokumentów. (Ściągaliśmy urnę z zagranicy). Polecam. 100% satysfakcji.
Tomasz Walasek z Gdyni napisał/a 23 maja 2010:
W dniu 17.05.2010r został pochowany mój ojciec Eugeniusz. Pochówkiem zajęła się firma "ORSZAK". Ja wraz z wszystkimi uczestnikami jesteśmy wdzięczni za profesjonalną organizacje ostatniej drogi mego Ojca. Jeszcze raz dziękuje.
Brunon Malinowski napisał/a 21 kwietnia 2010:
Świetnie przygotowana ceremonia pogrzebowa! Oby tak dalej !
Ewa Piekarska napisał/a 17 kwietnia 2010:
W dniu 14.04.2010 uczestniczyłam w ceremonii pogrzebowej mojej Babci - Teofili Aleksandrowicz - Wilczek. Chciałabym powiedzieć, że cała oprawa ceremonii wyglądała imponująco pięknie i nadawała odpowiedniej atmosfery w danej chwili. Jeżeli można to określić krótko to powiem: pogrzeb moja Babcia miała piękny. Dziękuję
Anna Slowinska Gdynia napisał/a 15 kwietnia 2010:
Bardzo serdecznie dziekuje za profesjonalna usluge w imieniu swoim i mojej corki
Barbara B. napisał/a 11 kwietnia 2010:
W 100 % fachowa obsługa . Młodzi pracownicy a wszystko tak fachowo ! Jeszcze raz najmocniej Dziękuje . Pozdrawiam .
Henryk Modzelewski napisał/a 7 stycznia 2010:
Chciałbym w imieniu mojej całej rodziny i swoim podziękować za profesjonalną organizację usługi pogrzebowej. Wszytsko było idealnie. Cieszę się, że zaufałem Państwa firmie.
Janina K napisał/a 3 listopada 2009:
Dziękuję serdecznie za wyjątkowy profesjonalizm i opiekę i pomoc podczas tak trudnych dla mnie chwil.
Katarina Hindersson, Biuro Pogrzebowe FONUS w Szto napisał/a 27 lipca 2009:
Jakis czas temu mialam okazje wspolpracowac z Zakladem Pogrzebowym Orszak w zorganizowaniu przewozu zmarlego ze Szwecji do Polski. Transport wykonalo Biuro Orszak, a personel byl na najwyzszym poziomie, zarowno w kontaktach ze mna, jak i z prosektorium (co szczegolnie zauwazono). W tej branzy jest tak wazne, ze nawet to co sie dzieje za kulisami, czego rodzina moze nie widzi, ale musi miec pewnosc ze wszystko dzieje sie z szacunkiem dla zmarlego i jego rodziny. Dziekuje za dobra wspolprace.
Magdalena Pakuła napisał/a 15 lipca 2009:
wszystko jest jak powinno być w każdym zakładzie pogrzebowym
Remigiusz Ruszowski napisał/a 28 maja 2009:
Byłem dziś (28 maj 2009)uczestnikiem uroczystości pogrzebowej z pochówkiem na cmentarzu komunalnym w Pierwoszynie.Jestem pod wrażeniem Panów profesjonalizmu. Widziałem sprawność, dyskrecję i opiekę nad rodziną. Dlatego chciałbym podpowiedzieć Panom drugi pomysł rozszerzenia Panów usług. A mianowicie komunikację (meleksami) na cmentarzu. Są ludzie starsi, często zagubieni, objuczeni mnóstwem rzeczy, którymi chcą obdarować swoich bliskich, bądź po prostu zmęczeni, bo przyjechali z daleka a grób jest jeszcze daleko. Następna podpowiedź. Dobrze byłoby, abyście byli przygotowani na to, że podczas pochówku ktoś będzie musiał usiąść. Powtórzę dla porządku jeszcze tę podpowiedź, którą przekazałem Państwa pracownikom, a która wynika z doświadczenia dnia dzisiejszego. Proponuję, abyście Państwo oznaczali, np. wstążką przy lusterku, samochody w orszaku, bo gubią się w czasie ruchu ulicznego - jak w naszym przypadku jeden z samochodów pojechał do Gdańska zamiast do Pierwoszyna. Są też kłopoty ze śledzeniem "pilota" w drodze na stypę. Serdecznie pozdrawiam Remigiusz Ruszkowski
Zawiejska napisał/a 16 maja 2009:
Dziękuję za profesjonalną organizację i przeprowadzenie ceremoni pogrzebu.
Marek Lary napisał/a 20 marca 2009:
ZAKŁADOWI POGRZEBOWEMU ,,ORSZAK” Z GDYNI DZIĘKUJĘ ZA WYJĄTKOWY PROFESJONALIZM,PUNKTUALNOŚĆ, TAKT, WYCZUCIE SYTUACJI TAK TRUDNEJ DLA RODZINY OSOBY ZMARŁEJ. GODNE PODKREŚLENIA JEST TAKŻE WYJĄTKOWA RZETELNOŚĆ,DOBÓR ODPOWIEDNICH, BARDZO TAKTOWNYCH ORAZ PROFESJONALNIE UBRANYCH PRACOWNIKÓW PRZY OBSŁUDZE UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWEJ MOJEGO TATY– ŚP.STANISŁAWA LARY- KTÓRA MIAŁA MIEJSCE DN. 2009.03.09, NA CMENTARZU WITOMIŃSKIM W GDYNI.WYJĄTKOWO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM TEJ FIRMY, KTÓRZY BRALI BEZPOŚREDNIO UDZIAŁ W TEJ CEREMONII POGRZEBOWEJ ZA TAKT I ZAWODOWY PROFESJONALIZM.
Kamil z żoną napisał/a 17 lutego 2009:
Dziękujemy za pomoc.