Opinie

lub dodaj opinię na naszej stronie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
138 wpisów.
Krzysztof z rodziną. napisał/a 29 stycznia 2012
Serdeczne podziękowanie za odprowadzenie mojego Taty składam w imieniu swoim i mamy. Podziękowaniem niech będą słowa kuzyna: Krzysiu ale na takim pogrzebie jeszcze nie byłem. Jeszcze raz dziękuję.
A. M. Grzegorczyk napisał/a 11 stycznia 2012
Serdecznie dziękujemy za pomoc, doskonałą organizację i przepiękną oprawę ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Mamy. Orszak to firma godna polecenia.
Marta Olesiak napisał/a 7 stycznia 2012
Serdeczne podziękowania za fachową i kompleksową obsługę oraz elastyczność w przygotowaniach pogrzebowych. Składa wnuczka zmarłego P. J. Badziong
Aleksandra Żyłkowska napisał/a 1 października 2011
Wszyscy uczestnicy pogrzebu mówili, że na takim pogrzebie jeszcze nie byli. Organizacja, ubiór pracowników, cała oprawa - na najwyższym poziomie, do tego dyskretne zachowanie i przepięknie poukładane kwiaty. Dziękujemy
Daria napisał/a 25 września 2011
We wrześniu odszedł mój dziadek, wybraliśmy zakład pogrzebowy Orszak i to był bardzo dobry wybór. Zakład wszystko dobrze załatwił w sprawach pogrzebowych, także o nic nie trzeba się martwić.Panowie są bardzo uprzejmi i pomocni. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję.
magda napisał/a 26 sierpnia 2011
Nie mam słów ,po prostu super.Serdecznie Wam dziękujemy za wszystko za pomoc rade i okazane nam dobrodziejstwo!szczególnie dziekujemy Panom ktorzy przyjechali po Tate.. dziekujemy za Wasz pelen szacunek.
Anna Krause napisał/a 8 czerwca 2011
Korzystałam z usług pogrzebowych Orszak , we wrześniu 2010 roku! Chowałam syna na cmentarzu w Kacku, byłam bardzo zadowolona z ich przygotowania do pożegnania bliskiej mi osoby , która w tych ciężkich chwilach potrafiła rodzinie wszystko załatwić bez żadnych moich zmartwień. Tak ciężkiej dla mnie chwili. Dziękujemy całej obsłudze Orszaku i polecam ich gorąco!
Alina Miśniakiewicz z Gdyni napisał/a 11 maja 2011
Niestety korzystałam z Ich usług we Wrześniu 2010 roku. Dziękuję Pani, która tam pracuje, oraz reszcie zespołu. Jestem wdzięczna za podejście i cierpliwość. Zakrzewski się do Nich nie umywa. Niestety mam porównanie i stwierdzam, że Zakrzewski widzi w człowieku tylko kasę. Nie to co Orszak, tam czułam, że mi współczują i chcą pomóc jak tylko mogą. Jeżeli kiedyś będę musiała korzystać z usług zakładu pogrzebowego to na pewno wybiorę firmę "ORSZAK". Jeżeli w tych trudnych chwilach nie chcecie czuć się jeszcze gorzej wybierzcie Zakład pogrzebowy ORSZAK. Jeszcze raz Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Paweł Pliszka napisał/a 26 kwietnia 2011
Odejście najbliższej osoby to wielki szok i przykre doświadczenie Nawet gdy metryka zmarłej wskazuje prawie 92 lata a rozum mówi nam iż jest to nieodzowne. Będąc, w tak ciężkiej chwili, pod wrażeniem taktu, jaki od zabrania zwłok , na każdym kroku, towarzyszył ceremonii pogrzebowej, składam serdeczne podziękowania. Oprawa uroczystości i dbałość o detale daje poczucie pełnego profesjonalizm ale i wyjątkowości tej ceremonii. Wszystkim tym którzy czytają zamieszczone tu opinie i szukają pomocy w organizacji godnej ceremonii pogrzebowej pragnę powiedzieć że moje doświadczenia wskazuję iż wybierając firmę Orszak dokonają dobrego wyboru. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy
Isabella Potracki napisał/a 29 marca 2011
Bardzo dziekuje firmie ORSZAK za profesjonalnie ,godnie i z powaga przygotowana uroczystosc pogrzebowa mojego TATY na cmentarzu w Redzie.Za szybkie zalatwienie transportu i wszelkich formalnosci urzedowych w Hamburgu,co w tak trudnych dla nas chwilach bylo wielka pomoca.Gorace podziekowania dla calej obslugi za wybitny profesjonalizm,punktualnosc,takt i rzetelnosc,za nadanieceremonii pieknej,eleganckiej oprawy.Dobrze,ze zaufalam Panstwa firmie!!!Ja i cala moja rodzina dziekujemy i polecamy firme ORSZAK,ktora sprawdzila sie w tak trudnej zyciowej sytuacji.
Malgorzata Leak napisał/a 26 marca 2011
Dziekuje za zorganizowanie pieknego pogrzebu mojemu Tacie w dniu 12.03.2011,profesjonalnie,z duza kultura,piekne wience,piekna trabka..
Marcin Sas napisał/a 24 marca 2011
23.03.2011 UCESTNICZYŁEM W PORZEBI PROADZONĄ PRZESTĄ FIRME ORGANIZACYJNIE FIRMA SUPER BYŁA
BEATA BALCEREK napisał/a 24 marca 2011
W DNIU WCZORAJSZYM BRAŁAM UDZIAŁ W POGRZEBIE NASZEGO KOLĘGI PROWADZONĄ PRZEZ PAŃSTWA FIRMĘ .BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO.
Piotr Marian Filip Karpeta napisał/a 11 marca 2011
Niezła ta strona zakładu pogrzebowego:) Pozdrawiam całą waszą firmę i zapewniam w modlitwie o was!
Magdalena Szczodrowska napisał/a 6 lutego 2011
Dnia 03,02,11 pochowałam mojego cudownego teścia. Wraz z rodziną chciałabym podziękować za profesjonalne przygotowanie ceremonii która wyglądała zjawiskowo i była godna mojego taty. Bardzo Dziękujemy
Anna Maria Pastor napisał/a 12 stycznia 2011
Dziękuję za profesjonalną obsługę,za ceremonię-z wielką klasą.Jestem bardzo Państwu wdzięczna,że w tej trudnej dla mnie chwili pomogliście mi i mojej rodzinie. Dziękuję.
Przemysław S napisał/a 23 listopada 2010
Bardzo profesjonalnie, godnie i z powagą przygotowana ceremonia pożegnania z piękną oprawą. Pracownicy firmy wykazali dużą kulturę osobistą i szacunek dla Naszego zmarłego Najukochańszego Męża i Tatusia. Polecam firmę Orszak, która sprawdziła się w naszej najtrudniejszej życiowej sytuacji. Serdecznie dziękujemy.
Agnieszka Hołda napisał/a 22 listopada 2010
Bardzo profesjonalne podejście.Dziękuję za tak szybkie, sprawne i pełne szacunku zorganizowanie"ostatniej drogi" mojego Taty.Panom, którzy brali udział w uroczystościach pogrzebowych -Wielkie Dziękuję za okazanie mojemu Tacie tyle godności. Pozdrawiam
Lidia Olkowska napisał/a 5 listopada 2010
Profesjonalne podejście do tematu ,umiejętność dostosowania swoich usług do możliwości klienta,bogata oferta usług,życzliwa ,bardzo miła obsługa wszystkich pracowników firmy.Za tak zorganizowany pochówek i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności urzędowych i innych. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!
Barbara Jatczak napisał/a 20 października 2010
Jeśli ostatnie pożegnanie kojarzy się Wam ze smutkiem i rozpaczą i boicie się tej chwili tak jak ja się bałam, to powierzcie ten moment"Orszakowi". To nie tylko profesjonalna obsługa, potrafili sprawić, iż czułam się,tak jakbym wraz z mężem zaprosiła moją moją Mamusię na piękny wiosenny spacer na który zaprosiliśmy przyjaciół. Ceremonia była piękna i niezwykle subtelna.... ale nie smutna.Byłam szczęśliwa, że w taki sposób mogłam się z Nią pożegnać.